До уваги вступників на основі ПЗСО, звільнених від проходження ЗНО

VSTUP.PHDPU > Блог > Анонси > До уваги вступників на основі ПЗСО, звільнених від проходження ЗНО

З 13 липня по 30 липня 2020 року проводиться реєстрація вступників звільнених від проходження ЗНО для участі у вступних іспитах для здобуття освітнього ступеня бакалавр на основі ПЗСО.

Для реєстрації, необхідно подати на електронну адресу приймальної комісії університету vstup.pk@gmail.com:

• заяву-анкету для оформлення екзаменаційного листка;
  • скан-копію документа, що посвідчує особу;
  • фотокартку для документів;
  • скан-копію облікової картки платника податків;
  • скан-копію атестата та додатка до нього;
  • скан-копію документа, що підтверджує право на користування спеціальними умовами щодо участі в конкурсному відборі.

Екзаменаційний лист вступники отримують в приймальній комісії університету до початку вступних випробувань.

Вступні іспити проводяться згідно розкладу:

Розклад вступних іспитів, співбесід для вступників на основі ПЗСО для здобуття ступеня «бакалавр» денної та заочної форми навчання

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО