Ознайомитись з усіма спеціальностями університету тепер ще простіше – просто перегляньте інформаційні листи кожної з них

VSTUP.PHDPU > Блог > Новини > Ознайомитись з усіма спеціальностями університету тепер ще простіше – просто перегляньте інформаційні листи кожної з них

Оскільки триває вступна кампанія-2020, Відділ освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності активно працює над тим, аби Університет Григорія Сковороди в Переяславі був достойно представлений на просторах Інтернету.

Як ви, напевно, помітили, не так давно було удосконалено сайт сковородинівського університету та його сторінки у соціальних мережах. Окрім того, було створено офіційне представництво Приймальної комісії університету на відомій усім платформі Instagram. А на вже сторінки університету та приймальної комісії в Facebook було додано усю необхідну інформацію про кожну зі спеціальностей шести факультетів університету. Це допоможе вступникам визначитись зі спеціальністю, яку вони хочуть вивчати в майбутньому та дізнатися, на чому саме спеціалізується кожен з факультетів.

Інформаційні листи спеціальностей містять інформацію щодо термінів навчання, кваліфікації, яку здобудуть випускники даної спеціальності, конкурсний бал для вступу, вартість навчання і перелік конкурсних предметів та вступних іспитів. А також у кожному з них вказано контактні дані відповідальних осіб кожної зі спеціальностей, до яких можна звертатись у разі виникнення питань у вступників.

 Гаряча лінія приймальної комісії: + 38 (04567) 5-66-96; + 38 (096) 703-12-71; + 38 (095) 187-27-22; + 38 (093) 104-20-26

Буклети спеціальностей Педагогічного факультету

Буклети спеціальностей Природничо-технологічного факультету

Буклети спеціальностей Соціоісторичного факультету

Буклети спеціальностей Факультет фізичного виховання

Буклети спеціальностей Філологічного факультету

Буклети спеціальностей Фінансово-гуманітарного факультету

Отож, ознайомлюйтесь з інформаційними листами спеціальностей університету та обирайте ту, яка вам до душі. Ми підтримаємо будь-який вибір наших вступників і зробимо все для того, аби для них було комфортно та цікаво навчатися разом з нами!

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

Leave a Reply

Перейти до вмісту