Вступники отримали ще один шанс здобути ОР «Магістр»: у другій декаді вересня відбудеться третя сесія ЄВІ з іноземної мови - VSTUP.PHDPU

Вступники отримали ще один шанс здобути ОР «Магістр»: у другій декаді вересня відбудеться третя сесія ЄВІ з іноземної мови

VSTUP.PHDPU > Блог > Новини > Вступники отримали ще один шанс здобути ОР «Магістр»: у другій декаді вересня відбудеться третя сесія ЄВІ з іноземної мови

Сьогодні ми маємо приємну новину для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови – його третю сесію перенесуть на 19 вересня. Про це повідомляється на сайті МОН, а відповідний наказ Міністерства було опубліковано 6 серпня 2020 року.

Зазначимо, що таке рішення дає шанс вступникам до магістратури, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, все ж таки вступити до ЗВО до початку осіннього призову. У нашому університеті це стосується спеціальностей: 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент та 231 Соціальна робота.

Зверніть увагу, що як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати виключно для вступу на контракт. Крім того, третя сесія буде платною, а вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, як і під час основної сесії та триватиме з 17 до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Нагадаємо, що в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі прийом заяв, конкурсний відбор та зарахування в магістратуру у 2 сесії (за кошти фізичних та/або юридичних осіб за наявності вакантних місць) закінчується опівдні 30 листопада 2020 року.

Не прогавте свого шансу здобувати якісну вищу освіту – чекаємо на території вашого успіху!

Прес-служба університету, за матеріалами сайту МОН

Leave a Reply

Перейти до вмісту